Touryak 500

Touryak 500
Producent:
Prijon

brutto: 5479.00 zł

Atrybuty produktu

Długość
500 cm
Szerokość
63 cm
Waga
28 kg
Wymiary kokpitu
94 cm
Pojemność
455 l
Ładowność
160 kg
Komory bagażowe
58 l , 133 l
Materiał
Polietylen HTP
Waga kajakarza
75-110 kg
Touryak 500 zaprojektowany został w oparciu o swojego klasycznego, wszystkim znanego mniejszego brata. Kadłub ma teraz równe 500 cm długości, dzięki czemu zwiększono jeszcze ładowność kajaka do 160 kg!
Zwiększony rocker dziobowy w połączeniu z nowoczesnym kształtem pokładu to cechy, które czynią z Touryaka bardzo zwinny, zwrotny i szybki kajak. Przy szerokości kadłuba 63 cm będzie świetną propozycją dla ambitnych turystów, którzy jednak potrzebują trochę więcej stabilności niż oferuje większość kajaków morskich.
Jego bogate wyposażenie: Dwie komory bagażowe (dziób i rufa), mała komora ''dzienna'' przed kokpitem, dają ogromne możliwości ładunkowe.
Duży kokpit umożliwia wygodne wsiadanie i wysiadanie, regulowane skrzydełka i przesuwne siedzenie w systemie ''Flex4'' optymalizują pozycję zarówno mniejszym jak i większym kajakarzom. Dodatkowo siedzenie i oparcie wyposażone są w nakładki podnoszące komfort cieplny i użytkowy właściciela.

Przedstawiony w tym katalogu asortyment (Kajaki, Kanadyjki Łodzie) możecie Państwo zamówić po wstępnym,  telefonicznym lub e-mailowym uzgodnieniu, dostępności i kosztu ewentualnego transportu wybranego przez Państwa towaru. Adresy i numery telefonu znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT .

Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl