Touryak 470 LV Prijon

Touryak 470 LV Prijon
Producent:
Prijon

brutto: 5479.00 zł

Atrybuty produktu

Długość
470cm
Szerokość
59cm
Waga
26kg
Pojemność
360l
Ładowność
115kg
Materiał
polietylen HTP
Touryak 470 mniejszy brat Touryaka 500 dedykowany jest do turystyki i wypraw dla mniejszych i lżejszych kajakarzy. Oprócz obniżonej wyporności, zmniejszono w nim również wysokość pokładu i szerokość kadłuba (dla wygodniejszego wiosłowania). Również mniejsza przestrzeń w kokpicie zapewni lepsze ''trzymanie'' oraz kontrolę kajaka podczas manewrów. Podobnie jak w poprzednich modelach, również Touryak 470 charakteryzuje się bardzo wysoką kulturą trzymania kierunku oraz wysoką sterownością na krawędzi.

Wyposażenie
Regulowane siedzenie ''Flex4'' z ergonomicznym oparciem. Olinowanie, siatka oraz koperty bagażowe na pokładzie. Regulowane skrzydełka, ocieplająca nakładka na oparcie i siedzenie. Regulowany podnóżek z pedałami do kierowania sterem. Instalacja do założenia steru. Dwie wodoszczelne komory bagażowe. Mała komora bagażowa przed kokpitem. Uchwyty na dziobie i rufie. Kluczyk do regulacji.


Przedstawiony w tym katalogu asortyment (Kajaki, Kanadyjki Łodzie) możecie Państwo zamówić po wstępnym,  telefonicznym lub e-mailowym uzgodnieniu, dostępności i kosztu ewentualnego transportu wybranego przez Państwa towaru. Adresy i numery telefonu znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT .


Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl