Kajak turystyczny Enduro 380 Prijon

Kajak turystyczny Enduro 380 Prijon
Producent:
Prijon

brutto: 4399.00 zł

Atrybuty produktu

Długość
380cm
Szerokość
67cm
Waga
25kg
Wymiary kokpitu
93cm
Ładowność
120kg
Komory bagażowe
Przód 50l , Tył 80l
Materiał
Polietylen HTP
Kajak Enduro 380 kontynuuje nową linie kajaków z serii Enduro. Tym razem krótszy od poprzednika aż o 73 cm. Jest od niego o wiele bardziej zwrotny. Kajak Enduro 380 będzie świnie radził sobie na wąskich, zwałkowych i górskich rzekach o trudnościach do klasy WW2. Ze względu na swoje wymiary jest bardzo zwinny i szybko reaguje.
Kajak standardowo wyposażony jest w dwie komory bagażowe (dziób i rufa). Praktyczna gumową kopertę na pokładzie i małą komorę ''dzienną'' przed kokpitem.
Wygodne ergonomiczne siedzenie z regulowanym oparciem i regulowany podnóżek Tour 3-D z instalacją do założenia steru, zapewnią komfort i optymalne dopasowanie zarówno na długich trasach, jak również podczas krótkich wycieczek.
Duży kokpit umożliwia wygodne wsiadanie i wysiadanie.

Wyposażenie
Ergonomiczne siedzenie z regulowanym oparciem. Koperta gumowa na pokładzie. Ocieplająca nakładka na oparcie i siedzenie. Regulowany podnóżek z pedałami do kierowania sterem. Instalacja do założenia steru. Uchwyt bezpieczeństwa na pokładzie. Komora bagażowa na rufie. Komora bagażowa na dziobie.Mała komora bagażowa przed kokpitem. Uchwyty na dziobie i rufie.


Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl