Kajak Pneumatyczny Framura Gumotex

Kajak Pneumatyczny Framura Gumotex
Producent:
Gumotex

brutto: 3499.00 zł

Atrybuty produktu

Długość
410 cm
Szerokość
75 cm
Waga
16 kg
Ładowność
180 kg
Materiał
Nitrylon
Wymiary po spakowaniu
68x30x40 cm
Nowość 2014/2015

Framura to (jak na razie) najszybszy kajak w ofercie Gumotex, dedykowany przede wszystkim dla podróżników, którzy cenią sobie wygodę oraz przestrzeń bagażową. Przy produkcji tego kajaka korzystano z najlepszych patentów zastosowanych w Swingu czy Seawave.
Co prawda Framurę zaprojektowano z myślą o jeziorach i morskich zatokach, ale jej uniesiony dziób pozwoli przepłynąć także Dunajec, czy inną wymagającą rzekę, o trudności do WW I.
Dno i burty Framury wykonane są z wytrzymałego materiału Nitrilon, natomiast pokład wykonano z lekkiego materiału PES. Jego rdzeń stanowią elastyczne włókna poliestrowe, od wewnątrz pokryte warstwą teflonu. Dzięki zastosowaniu takiej technologii pokład jest lżejszy, a przez to cały kajak stracił na wadze. Docenią to zwłaszcza ci podróżnicy, którzy poruszają się środkami komunikacji publicznej i kajak często noszą na plecach.
Przednia i tylna część pokładu są rozpinane. Pozwala to na swobodne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej i swobodny dostęp do bagażu.

Wyposażenie
Otwór z zaślepką do wylewania wody. Zamki błyskawiczne na na pokładzie z przodu i z tyłu. Regulowany pneumatyczny podnóżek. Pneumatyczne siedzenie z oparciem. Elastyczne koperty do troczenia bagażu na pokładzie. Uchwyty na dziobie i rufie. Lina bezpieczeństwa na pokładzie. Gniazdo do skegu. Skeg. W dnie i bocznych walcach zawory typu Push-Push. Ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa w dnie. Zestaw naprawczy. Worek transportowy 100 L.


Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl